| TheWomanInBlack a întrebat:

Buna T. p. uhappy am si eu o curiozitate... fetelor va plac baietii cu sau fara par pe >picioare?: Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| CamyAngel a răspuns:

Bine ai venit in aceasta Lume Stefii:X
In general fetelor...mie una im plac baiietii fara par pe picioare si celelante de acceasi parere(presupun)
Sa zicem ca tie iti place de un baiat,daca tie iti place, nu conteaza daca are sau n-are par pe picioare
In general multe fete se uita la trasaturile fizice(iar parul pe picioare este un defect pentru ele)Dar, daca stai sa te gandestii toata lumea are asa ceva.Noi fetele ne epilam dar si baietii pot face asta daca te gandestii,totii avem asa ceva. Unii care sunt mai blonzi nu li se vede dar daca te uitii bine au si ei, iar la brunetii se obserava mai mult, dar in general baietii poarta blugi sau pantaloni treisferturi...asa ca nu-i chiar un defact sa ai par pe picioare.
E parerea mea:X
O zi buna:*

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

laughing rolling on the floor auzi, sunt baiat dar asaaa comentez si eu la intrebare, ca am voie presupun. Daca tie nu-ti plac, si baiatu are, il pui sa se epileze?laughing eu sincer as murii de ras sa vad un baiat ca se epileaza pe picioarelaughingrolling on the floor
Si vezi ca din semnificatii din astea babesti din ce mi-au spus bunicii, parul de pe picioare semnifica forta. Asa ca, cu cat ai mai mult, cu atat esti mai puternic. Acum eu nu stiu, fizic sau psihiclaughing

| Liviu a răspuns:

Ma sincer acu ca veni vorba.
in zona intima acolo mi se pare super OK sa ne epilam toti
Nu conteaza de sex.
Dar cand vine vorba de epilat la barbati pe picioare sau piept, burta
Mi se pare AIUREA
Adica inchipuieti cazul unui pletos.
Sa se epileze pe picioare si sa mai aibe si cerceii
Ala ar iesi poponaut directlaughing
Eu nu ma voi epila pe picioare sau pe piept.
Cum mi-ar fi stat mie ditamai animalu epilat pe picioare cu parul lung si cerceii?
Chiar daca am renuntat la parul lung si la cerceii.
ToT nu as face prostia asta.
De asta suntem barbati nu?
Voi (femeile) sunteti reprezentantele sexului frumos ^^

| Anna_9116 a răspuns:

Pf... pe bune acum, tu esti cu tipul respectiv nu cu parul lui de pe picioarestraight face adica frte cu ce te deranjeaza pe tine daca el are par pe picioare? doar nu te saruti cu parul lui de pe picioarewinking
si sa-ti raspund la intrebare: mi-e indiferentwinking

| Catherine a răspuns:

Cu...dar nu in exceswinking

| InnocentKid91 a răspuns:

Nu cont oh go on

| Limo a răspuns:

Mie imi plac baietii fara [ chiar daca lumea zice ca sunt gay daca se epileazachatterbox]... ma rog. mi' se pare scarbos sa ai un prieten cu padurea tropicala pe picioare. Daca are putin par e ok. sa aiba cat sa nu se vada de la 1 km departare ca are I don't want to see. fundita?

| 4Life a răspuns:

Cu par ca asa e normal! Doamne, da...ce-i gay?rolling on the floor

| cristina_6311 a răspuns:

hee heemie imi plac baietii cu par pe picioare.nu vreau sa umblu ca un poponar.parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cei fara par pe picioare sunt cu mult mai sexy:X adica prefer sa vad niste picioare frumos lucrate fara pic de par pe ele decat sa vad stuflaughing