| fluid a întrebat:

Fetelor am o intrebare :Cum va plac baietii, sa fie epilati pe picioare sau nu?

Răspuns Câştigător
| Mădălina_4075 a răspuns:

Eu nu ma uit la un baiat la aspectul fizic, ma uit la caracterul lui si felul de a fi. Asta inseamna o relatie adevarata, iubire adevarata.

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mhmmmm asta mai lipseste sa ma duc cu iubita la salon
Sa ma epilez si pe piept, burta, picioare, eventual si pe spate nu?
Tre sa fii putin sarit.
Cum p**a mea sa ma epilez eu ca barbat pe picioare?
Dar pe burta/piept?
Nu concep asa ceva.
Doar in zona carbasanului mi se pare normal sa ma fac.

| Destinee a răspuns:

Epilati:d

| lilbb a răspuns:

Epilati.

| ignore a răspuns:

Sa nu fie. nu as vrea sa ma duc cu pr meu sa ne epilam impreunarolling on the floor))))))))))))))))))0

| annyta15 a răspuns:

Depinde de cat de paros e:d, nu ar fi rau daca s-ar ingriji dar nu chiar ca fetele pentru ca atunci nu l-as mai vedea ca pe un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Sincer imi plac baietii care se ingrijesc, insa nu cei care dau in extreme. Daca parul nu arata ca o padure atunci nu are sens sa se epileze, daca e asa excesiv banuiesc ca trebuie s-o faca.
Dar gandeste-te la tipii care umbla pe strada epilati pe maini si pe picioare, pensati [ si dati cu creion pe sprancene], imbracati in haine mulate si opinci din alea de gay.Sincer nu as vrea asa ceva langa mine.

| fluid explică:

De exemplu eu am par blond si nu-i deloc padure devil laughing)

| cristoceaioan a răspuns:

Dar chiar fetelor...si eu sunt curios

| tamm a răspuns:

Pffff.asta e intrebare de baraj?rolling on the floor))))
daca sunt foarte parosi da.
daca nu nu gasesc nici o problema.big grin