| NoAntidote a întrebat:

telefonul meu nu are semnal! de fapt are! e full... dar cand ma suna cineva spune : sunteti in reteaua cosmote... ce pot face?
dau fundita primulkui raspuns![-o

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

S-a demagnetizat cartela.
trebuie sa mergi la un magazin cosmote si sa o schimbi. o sa ti-l schimbe gratis cei de acolo.

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Poate nu are cel care te suna semnal, sau e de la tine, daca ai termopane in casa nu prea ai semnal.asa patesc si eu.sau daca esti mai pe la munte tot asa.(mai slab cu semnalul) Astea sunt singurele explicatii. Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| NoAntidote explică:

Au incercat mai multe persoane sa ma sune.si nimic! si eu am semnal full!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru l-am patit si eu azi, am fost la un magazin cosmote, iar pentru a mi-o schimba, reprezentata cosmote mi-a cerut contravaloarea de 40 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma sa zici ca daca ai termopane nu ai semnal laughing) du-te frate rolling on the floor