| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul meu nu are semnal! de fapt are... e full! dar cand ma suna cineva spune: sunteti in reteaua cosmote...etc!

ce pot face? fundita primului raspuns util!winking

4 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

100% tel tau este Samung.Arata ca are semnal maxim dar daca nu scrie si Cosmote inseamna ca nu are semnal. Posibil sa fie si cartela de vina.Incearca sa pui o alta cartela in acel tel. si vezi daca asa merge si invers, sa pui cartela ta in alt tel. si sa vezi daca-i buna.In cazul in care cartela-i baiul, mergi la o reprezentanta Cosmote sa ti-o schimbe, iar daca tel. are probleme, sa-l duci la un service GSM sa ti-l repare.Succes!

| fif2002 a răspuns:

Pai, poate pentru ca esti in cosmote ( am un prieten in centru brasovului trebuie sa iasa pe geam ca sa aiba semnal - in caz ca are semnal se aude parca vb din beci) asta e cosmoteul - ai minute dar nu te ajuta la nimicwinking

| Minnie a răspuns:

Sotul meu a patit asa si a trebuit sa-l lase in service pentru era defecta o piesa

| biancabostina a răspuns:

Stergi unele numere si nu mai e full