| Dumitrescu_Amalia_1996 a întrebat:

Buna tin dieta Dukan de azi si vreau sa va spun ca faza de atatc o so tin cam 8 zile Daca mananc prima zi -Piept de pui [dimineata] la gratar i dupa masa 3 lingurite de tarate de ovaz, A doua zi Peste la gratar+ 3 lingurite de tarate de ovaz, A 3 zi -ou fiert+ 3 lingurite de ovaz?
Stiu, ca ma infometez si nu e bine dar am nunta peste 2 saptamani si am nevoie sa slabesc urgent!
-E bine, cu ce am scris mai sus pot slabi?
[pentru. ca aceste chestii trebuie sa le mananc in faza de atac]

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Mai bine stai linistita. Asta e sinucidere curata. Du-te la nutritionist si te ca ajuta. Fa aerobic. Nu tine diete de pe net, slabesti, iar cand revii la vechile obiceiuri te ingrasi triplu. Bafta!