| Bless_7175 a întrebat:

Buna toata lumea! Ce porecle >aveti?:

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iceman.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna Bibi sau Bia.Numai bine.

| Deny1333 a răspuns:

Deni. laughing
numele meu, pe scurt. sau Kiddo, cum îmi zice sis` tongue

| Zoet a răspuns:

Shuki love struck

| Yukidaruma a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana laughing, in general Elyy, dar mai sunt persoane care au propriul stil de a a-mi spune de ex: Elypuu, Tedy, Elypukii (na ca au inceput toti sa ma faca pokemonilaughing), Ele, Elyca, Elyz, si astea mi le adu aminte rolling on the floor, na fiecare imi spune cum vrea laughing

Dar tu ce porecla aismug?

| xCherri a răspuns:

Trixilaughing sau kry de la num. meulaughing

| Lilllith a răspuns:

Bell

| lookingforlove a răspuns:

Anyelle happyiar tu?:*

| Mimi58 a răspuns:

Salut pentru baieti:
-Pety
-Ali
-Pelicanu`
-Piciu
-Dee Dee
-Zuzu
-Fluky
-Boby
-Mishu`
-Bula
-Bebe mic`
-Tarzan
-Ratzoi
Cam atat.
FUNDA?

| anonim_7176 a răspuns:

Chris, christy, tina, cam acestea.big grin

| Summerismine a răspuns:

Issa sau pitic big grin

| anonim_1690 a răspuns:

Pufarina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iacobas dar numi spune doar prietena mea cea mai buna care cand merg cu ia la bufet la suc si ne cam ducem cu sucul pana la bere numai atunci imi spune asa apropo am o prietena trasnita si cu sucul reuseste sa se imbete de nu mai pot de ras cand incepe sa rdem de ia prietenei mele mai ca i-a iesit sucul pe nas porecla celei mai bune prietene a mea e grigo unai vasai

| Bless_7175 explică:

Al meu este Bless b-)