| DarkRose8101 a întrebat:

Toate fetele din clasa mea sunt mai inalte si mai dezvoltate decat mine. Eu nici macar nu sunt dezvoltata. Nu am nici sani, nici nimic. Tin sa mentionez ca am 14 ani, dar nici macar nu arat de 14. Arat cam de 10-12. Sunt unele fete mai mici decat mine, care arata de 17 ani si sunt dezvoltate, inalte... Apropo am 1, 58 inaltime si 40 si ceva de kg (sunt foarte slaba).
Ce as putea face sa fiu mai inalta, mai dezvoltata si mai frumoasa (pentru ca sunt urata)?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa mananci mai bine si mai sanatos, sa te apuci de un sport, care te va ajuta sa te inalti si sa te dezvolti armonios.