| Gabitzzza a întrebat:

Tocmai mi-am comandat un Aparat foto digital Nikon COOLPIX L28, la care primesc cadou la el o husa, un incarcator si un card de memorie.
Recunosc in domeniul acesta nu ma prea pricep, dar banuiesc ca am nevoie si de un cablu USB( sau cum s-o numi) ca sa descarc pozele de pe aparat in P.C.
Va rog sa imi trimiteti link cam de unde as putea achizitiona ce doresc eu, dar si alte produse pe care le pot folosi la acest aparat.

Răspuns Câştigător
| Petre a răspuns:

Vine cu cablu USB și AV compozit (Roșu Alb Galben).

| Gabitzzza explică (pentru Petre):

Dar de unde l-am comandat eu nu se precizeaza de niciun cablu, vine el sigur asa?

5 răspunsuri:
| Cipa34 a răspuns:

Mai poti folosi un slot pentru cablu care cred eu ca ar fi mai ieftin.

| Gabitzzza explică (pentru Cipa34):

Da-mi link cu ambele de unde as putea sa le achizitionez

| Cipa34 a răspuns (pentru Gabitzzza):

Scuze voiam sa zic slot pentru card nu cablu si gasesti pe eMAG--->http://www.emag.ro/......ELSLKBBBM/
iar cablul USB tot pe eMAG si cauti pentru aparatul tau.

| Gabitzzza explică (pentru Cipa34):

Da-mi tu link te rog cam cu ce e mai bun big grin