| ellenutzza a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un Samsung Galaxy Ace si am constata ca aplicatia Instagram nu merge. sad Am dezistalat-o si instalat-o la loc, dar nimic. Deschid aplicatia, ma loghez, totul e ok, dar atunci cand se proceseaza fotografia, cand trebuie sa o editez, poza apare neagra complet si nu se vede nimic. Ce pot face in legatura cu asta? Cum pot face Instagram-ul sa functioneze?
Multumesc.

1 răspuns:
| Matty_D_Matty_1998 a răspuns:

Nu stiu ce sa zis de Galaxy Ace, la mine pe Ace plus merge perfect happy