| 00andrey00 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy chat si am instalat aplicatia Instagram.Cand fac sau pun o poza imi apare neagra. Am stins si aprins telefonul de mai multe ori si nimic. Aveti idee de ce? Am ultima versiune de pe android market si am incercat si cu o versiune mai veche. Aveti idee de ce se intampla asa?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Dezinstaleaza aplicatia si cauta alta.Nu toate sunt compatibile cu telefonul tau.

| 00andrey00 explică (pentru darrio2007):

Am facut si asta..Am instalat mai multe aplicatii dar nici una nu merge.Ai vreo recomandare?

| darrio2007 a răspuns (pentru 00andrey00):

Ai cont pe Google? La mine a mers dupa ce mi-am facut contul.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Din telefon.

4 răspunsuri:
| 00andrey00 explică:

Da.am cont pe google