| Symo1 a întrebat:

Buna :) tocmai mi-am facut cont pe ask.fm si nu prea stiu cum este /la ce este de folos. ma poate ajuta si pe mine cineva?
http://ask.fm/CristianSteania

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Este decât un site unde pui întrebări prietenilor/necunoscuților cu anonim sau fără (asta depinzând de setările contului lor).
Poți da follow persoanelor cărora vrei să le urmărești activitățile, poți da likes răspunsurilor care-ți plac de la un anumit user - doar că dacă exagerezi, o să fii blocată câteva ore/o zi, asta depinde.
Mult succes!

| Desire01 a răspuns:

Deci asta e sa cunosti mai multa lume ca omegle. Dar pentru asta trebuie sa distribui pestre tot si sa vada toata lumea. Dar sincera sa fiu nici eu nu prea sti pentru ce e.

| Andra678 a răspuns:

Acolo poti pune întrebări prietenilor si necunoscutilor.
Si ei tie. (Cu anonim sau fără)
Sper ca te-am ajutat. :*