| bubu_1227 a întrebat:

Buna tot am vazut ca ma amnca capu venind de la scoala si am pus-o pe mami sa se uite.si mi-a zis ca sunt paduchi si lindeni cum sa scapp de ell va rogg ajutati-ma. SI imi este rusine mai ales cand zice mami ca se duce la scoala sa-i zica la diriginta ca sa-i caute doctoritele in cap pe colegii mie rusineee ziceti-mi cum sa scap de el dar o metoda daca se poate babaeasca leacuri din acestea ca gaz din ala lambat nu am de unde plisss ajutati-ma Ms funda

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pai da cu gaz asta ce am auzit eu. daca nu mergi la medicul tau de familie poate stie el ce sa-ti dea si nu ar fi rau sa se duca mama ta la scoala.ar putea lua si altii

| Alee_5860 a răspuns:

Intreaba la farmacie de ceva solutii, sampoanehappy

| delia15dee a răspuns:

Salut bub si eu am avut si am scapat de ei asa m-am dus la farmacie si mi-a dat un sampon ati parazitarcare e ca un fel de gaz si ma pieptanam in fiecare zi cu pieptane des si am scapt