| oanii a întrebat:

Buna!

Tot ce vreau e ca noi sa ne unim fortele si semnaturile ca sa aducem desenele dulci ale copilariei noastre.Doar semnati petitia de aici www.petitiionline.com/petitie/vrem-inapoi-desenele... ca sa ajungem la 10 mii de oameni.Eu sper ca vom reusi cu aceasta petitie, insa ramane de vazut.Si multumesc tuturor care vor semna, apreciez daca vreti da-ti linkul si la prieteni vostri sa semneze petitia Multumesc!

1 răspuns:
| BlueBird a răspuns:

As semna cu mare drag aceasta petitie dar linkul imi spune ca nu este bun. Te rog pune'l corect pentru ca vreau si eu sa vina inapoi desenele alea frumoase happy!