| SmileyUnicorn a întrebat:

TPU! :3
In mai este ziua celei mai bune prietene ale mele, stiu ca e un pic cam devreme, dar vreau sa ma pregatesc si sa-i mai fac cel mai genial cadou de ziua ei pentru ca suntem super apropiate, impartim absolut totul si stam mereu impreuna etc etc.
M-am gandit sa-i iau o rama de poze facuta din mai multe rame si sa pun pozele noastre. In dimineata zilei ei sa-i scriu in fata casei un "La multi ani!" mare cu creta. As vrea sa-i mai fac si un filmulet emotionant si amuzant in acelasi timp. Daca ma puteti ajuta cu niste idei de filmulete si ce sa-i mai iau pe langa rama aia, as fi foarte bucuroasa laughing
Mersi fain anticipat happy

3 răspunsuri:
| Aditzu a răspuns:

Sau poti sa ii iei un cadou unic si traznit de pe mindblower.ro

Poti sa faci un filmulet despre momentele voastre din copilarie (daca aveti astfel de momente) si poti eventual sa incluzi o prietenie intre fete atunci cand sunt ele mai mari, si sa pretindeti ca sunteti voi in viitor.

Vedeti sa nu impartiti si baietii laughing

Bfta si la multi ani pentru prietena ta!

| SmileyUnicorn explică (pentru Aditzu):

Mersi mult mult! happy

| Aditzu a răspuns (pentru SmileyUnicorn):

N-ai pentru ce happy glad i could help