| frumushika07 a întrebat:

Buna,TPU! A m vazut la niste prieteni pe facebook ca isi pun la stare ceva de genu asta:" Elena Ella - happy se simte dezamagita " -este doar un exemplu- si nu stiu cum se face! Puteti sa imi spunet cum sa fac si eu asa? Va rooog!

Răspuns Câştigător
| xAnonimă a răspuns:

Mai intai setezi limba in "English(UK), dupa te duci acolo unde scrie "La ce te gandesti?", iar mai jos apare un emoticon.Dai clic pe el si apar alea. Bafta!

2 răspunsuri:
| HelloKitty97 a răspuns:

Buna, trebuie sa ai English(US) si iti va aparea la stare o fetisoara, dai pe ea si gata..Pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei hei! Totul e legat de un emoticon pe care il alegi setandu-ti limba Engleza si dai imediat acolo unde scrie "La ce te gandesti?". Mult spor!