| xAndro a întrebat:

Am vazut zilele astea pe Facebook niste chestii la stare de genu " happy se simte stanjenit" "big grin se simte fericit" langa status. Cum se pot face chestiile alea? (Funda)

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Pentru început, setează-ţi contul în Engleză (UK). Faci acest lucru, din dreapta, sus, la Setări. Mai anumit la "Setările contului".
După ce ai făcut acest pas, te duci pe pagina ta, şi dai la "Ce este în mintea ta?". Acolo îţi va apărea un smiley face, cu care poți posta toate chestiile astea cu "se simte.".

1 răspuns: