| Millis a întrebat:

acum cateva luni, am obsevat ca 99% din intrebari au primit raspuns, si acum doar 98%, haideti fratilor... chiar asa scadem straight face?

Răspuns Câştigător
| GroparuVesel a răspuns:

Buna @Millis! Rata intrebarilor cu raspuns de pe TPU scade vertiginos cu zi ce trece datorita majoritatii intrebarilor stupide sau inventate gen "A auzit cineva noua piesa a lui Justin Bieber?" sau "Dati-mi si mie bancuri tari ca mi-e lene sa dau un sarch pe gugal" precum si "Spuneti-mi ca nu va place melodia\m/. Woops am uitat sa postez linkulstraight face. Datorita acestora care si-au facut cont pe TPU si nu stiu ce inseamna o comunitate unita si dreapta( cu intrebari serioase) si isi bat joc de tot siteu toti avem de suferit.TPU nu mai e ce a fost odata...Acum e ceea ce vezi, dar pe vremuri eram mult mai uniti datorita fapturilor urmatoare:
-NU se nascusera copiii de 5 ani care au poluat TPU
-NU era lumea asa de interesata de JB
-Intrebarile erau serioase
Si lista poate continuastraight face...

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti sa raspunzi asa de dragul de a raspunde! Sunt curios daca macar 40 % din cei care au pus intrebarile sunt multumiti de raspuns! Si mai sunt si intrebari la care nici nu stii ce sa raspunzi pentru ca de fapt sunt povesti de dragoste, ghicitori, SPAM-uri...

| mgtow a răspuns:

Daca mai dai de intrebari prostesti, de aia scad numarul raspunsurilor.

| CGAlexandra a răspuns:

Buna!@Eremit,iti dau dreptate in mare parte,mai putin la "NU era lumea asa de interesata de JB"->aici tin sa te contrazic; acele persoane care sunt cam disperate dupa Justin Bieber pun intrebarile alea,din plictiseala,probabil pentru a avea si ele cui da funda,sau pentru a avea si ele intrebari pusehappyCred eu ca acele persoane sunt obsedate de JB de cand a aparut pe piata muzicala, insa acum acele/aicei individe/indivizi isi fac cont cum am mai zis DIN PLCTISEALA, si pun intrebari fara rost.De aceea rata utilizatorilor care primesc raspunsuri la intrebari scadehappy

| GroparuVesel a răspuns:

@Alexa si tu ai dreptate dar majoritatea sunt copile( 10-15 ani) care nu stiu inca ce le place...nu stiu inca ce inseamna muzica adevarata si 30% din ele asculta muzica lui datorita faptului ca le place cum arata.Totusi daca erai cu noi in primele zile ale TPU-ului, atunci cand chiar era un site de ajutor si nepoluat de catre fanii JB, copiii mici, fraieri si persoane EMO(tive).46% din intrebari sunt despre povesti de dragoste, 4% sunt site-uri pentru a castiga ceva gen"Stiu ca nu e o intrebare dar dati un vot plz. link.", 25% sunt comicuri(Intrebarile cu cele mai multe raspunsuri,probabil date de pupincuristii care mor dupa funda,dar trebuie sa recunosti ca sunt amuzante majoritatea.(desenate de CRETAKER,MUFLA, mhn24, PINGUINUL etc. si doar restul de 25% sunt intrebari care chiar au nevoie de ajutor.