| YoKo399 a întrebat:

Buna tpu.Acum ceva timp mi-a instalat o aplicatie pe telefon cu care pot vorbi mai multi in Romania, pentru ca eu stau in Germania.Ca sa-mi incarc cartela trebuie sa folosesc card.Mama mea are card pe care ii intra salariul si mi-am incarcat de cateva ori, dar ea nu stia.Azi a aflat.Ce pot sa-i spun ca sa ma lase sa mi-o mai incarc?
Funda cel mai bun raspuns happy

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Sa-i promiti ca vei mai face asta fara stirea ei; e un fel de furt ceea ce-ai facut si e urat asta. Poate ca ii va trece supararea si iti va da bani in continuare.