| soffie a întrebat:

acum doua saptamani am luat varicela de la o prietena.doctora mi. a dat scutire medicala pana pe 10 februarie, acum sunt in stadiul unde crustele s.au uscat si trebuie sa cada.mama zice ca saptamana aceasta sa merg la scoala, dar eu am scutire pana pe 10. ea nu intelege ca trebuie sa stau acasa pana vinerea ce vine. cum pot sa. i schimb parerea?

1 răspuns:
| floricik001 a răspuns:

Eu as zice sa vorbesti cu ea si sa-i spui ca n te simti pregatita sa mergi la scoala si ca o sa-ti iei lectiile de la o colega sau coleg ...tot timpu fuctioneaza asta:;