| Deasonyka a întrebat:

Buna TPU...acum fie vorba... uite sunt baiat am 18 ani si ador Lady Gaga sunt un mare fan, ba chiar mi-am facut camera plina doar cu afise albume si imagini cu ea.Deci pur si simplu o ador, i'mi place sa dansez recunosc i stiu toate coregrafiile i'mi place sa ma stramb ca ea sa ma costumez sa'mi bag hartie sau alte chestii in par ba chiar am fost odata la scoala cu unghiile vopsite negre machiaj negru iar uni mi'au zis ca i'mi sta foarte bine aratam ca un emo in timp ce uni baieti ma faceau gay.Recunosc i'mi place si le'am explicat lucrul asta sunt foarte obsedat dupa Lady Gaga ce a'si putea face! Sincer i'mi place sa o copii si nu a'si vrea sa ma fac de ras in fata colegilor

1 răspuns:
| Authentic_Ok_1981 a răspuns:

Sfatul meu este sa faci lucrul asta numai acasa, sau in cel mai bun caz sa cauti concusuri in care sa o imite pe lady gaga, cine stie poate vei avea de castigat.
Intodeauna va fi cineva care sa te ironizeze pe tema asta, dar daca pui la inima ceilalti te va ataca mereu stind ca acest lucru este punctul tau slab.