| Alicecooper a întrebat:

Buna TPU.happy Acum m.am cuplat cu un baiat pe care eu l.am placut si inca il plac foarte mult. Doar ca maine o sa ne vedem si eu nu stiu cum sa reactionez, ce sa fac. FUNDA celor mai bune idei sau sfaturi.happy

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Fii tu insati,nu trebuie sa te prefaci sau sa fii falsa,un baiat mereu te place pentru ceea ce esti de la mama natura,nu pentru ca joci teatru,fii simpla,daca ai ceva sentimente pentru el, nu le ascunde, arata-i ca iti este simpatic.Bafta multa

4 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

Saruta-l pasional

| AlexMilotin a răspuns:

Spune-mi te rog 98 din numele tau nu e de fapt anul nasterii straight face

| MikiiDeea a răspuns:

Iti spun ce as face eu (inca nu am experimentat nici o data acest sentiment, dar, poate te ajuta; e doar un sfat): -ma's comporta cum ma comport de obicei; -la's lua de mana; -l'as pupa (saruta... depinde de varsta), multe lucruri pe care le fac "indragostitii", oricum, depinde "cum" te vezi cu el, ideile mele sunt pentru intalnire; daca va vedeti in gasca, sau ceva, incearca sa te comporti cum o faci cu prietenii. Iti urez succes si multa baftawinking

| Deea1sweet a răspuns:

După părerea mea trebuie sa fii cât mai natural deoarece daca Paris foarte entuziasmata poți lăsa impresia ca respectivul băiat te poate manevra după bunul plac