| DGIDGG a întrebat:

Buna TPU acuma am terminat scoala si as dori sa organizez o excursie frumoasa, cat de cat ieftina si cu putine puncte turistice dar cu ceva mall-uri, parcuri acvatice, si alte lucruri/locuri unde ne putem distra. As vrea sa fie de vreo daua sau trei zile, sau mai multe dar stiti ca cu cat urca zilele urca si prtetul iar colegi mei nu doresc sa fie foarte scumpa, iar in aceste zile sa nu stam majoritatea timpului in autocar. Adevarul este ca dirigintele nostru ne-a propus o excursie dar e cu o alta clasa din alta scoala si nu ne place unde vrea sa ne duca fiindca e foarte plictisitoare, doar cu locuri turistice unde am mai fost in clasele mici. Aceasta excursie vreau sa o fac pentru o fata care v-a pleca din tara si e foarte suparata, si pentru faptul ca am terminat clasa a 8-a si nu ma voi mai intalni cu colegi de generala. Va rog sa imi trimiteti cat de repede raspuns cu un traseu si daca puteti sa imi spuneti si unde ne putem caza (nu neaparat ca caut eu daca nu stiti sau daca ii prea scumpa cazarea) si aproximativ un pret (de asemenea nu e neaparat) dar traseul cum v-am spus si la inceput sa fie frumos si distractiv.

1 răspuns:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Felicitari pentru absolvire.
Eu sic ca nu trebuie neaparat sa pierdeti timpul cu mall-urile,ca din alea sunt in oras,as zice sa cautati pe net trasee pe unde sa mergeti pentru ca sunt, si in interior si in exterior.
Ari putea merge in Egipt, Turcia sau Paris, ca nu sunt asa de scumpe sau chiar si la mare v-ati putea distra, acolo aveti si cluburi si mall-uribig grin
Peace!