| All3 a întrebat:

TPU!
Aici in brasov a nins, la voi? happy

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

În Constanţa e naşpa, e destul de frig şi sunt nori, dar nu ninge.Pentru prima oară anul asta, azi dimineaţă la 9 şi un sfert a fulguit un minutlaughing. Nici nu cred că o să ningă prea curând, deşi mi-aş dori.

| Aleeeeeeee a răspuns:

La mine inca nu a nins, Arad :(.

http://zuum.ro/pagina.php?id=1090

| Bianka a răspuns:

In Resita a nins... dar era ud pe jos si nu s-a prea pus zapada cine stie ce
Totusi.destul cat sa faci vreo 3, 4 bulgarilaughing)

| Biencush a răspuns:

Si in Neamt a nins!

| Apy a răspuns:

La iasi a nins foarte tare aseara, dimineata s-a oprit

| bozioru a răspuns:

In bucuresti nu a nins, in schimb a plouat 2 zile intruna

| Andreea_5313 a răspuns:

Aici in Bihor e nasol, ploua intruna.Noroc de tine, Brasov e zona muntoasa si o sa ai toata iarna zapada! Distreaza-te si pentru noisad

| A_7901 a răspuns:

In Bucuresti nu a nis inca, dar a fost totul inghetat 2 zile.

| Blackwoman27 a răspuns:

La mine a nins de 1 Decembrie iar acum e zapada pana la genunchi
Am o matusa in Brasov si stiu cum e acolo a fff frig si ninge fff devreme
Sunt din Galati

| Tinusikk a răspuns:

Da si la noi...

| Michidutsa a răspuns:

Nici la mine in Cluj sad.

| Kuzco a răspuns:

În Severin nu a nins sad

| Sherllyn a răspuns:

La mine nu a nins sad desi abia astept; x. Craiova.

| Hahaha_5483 a răspuns:

Da si la noi

| Allemsp a răspuns:

Da a nins si pe la noiwinking