| BoomBoomToxic a întrebat:

Ajutati-ma pls.2 prietene de ale mele nu se intelegeau la loc si am vrut sa le fac sa se inteleaga si am si facut-o dar acum ele nu ma mai baga in seama si merg aman2 pe strada de mana si pe mine nu ma bag in seama crying. Le-am ajutat de atatea ori in tot ce au avut nevoie si ele acum ma lasa cu ochii in soare.ma simt ca un rahat.Parca as vrea sa incep o viata noua.sa stiu cu cine sa ma imprietenesc si pe cine sa ignor.Si cand ma gandeam ca nu o bagam in seama pe o fata grasa cu care nu e juca nimeni doar pentru ca era grasa si ea imi zicea ca fetele alea 2 o sa ma pakaleaska nu am crezut-o.imi vine sa ma omor. Ce sa fac? ajutati-ma va rog! sunteti singurul meu sprijin

Răspuns Câştigător
| Reika a răspuns:

Sincer cel mai bine ar fi sa le lasi in pace si sa te imprietenesti cu cineva care chiar merita. faptul ca ele acum te trateaza ca si cum nu existi inseamna ca nu teau considerat niciodata o prietena si ca nu au apreciat ceea ce ai facut pentru ele.nu iti face griji o sa gasesti persoane care chiar merita sa fie numiti prieteni, si nu judeca niciodata pe cineva dupa aspect.cei care ii consideri urati etc se dovedesc intodeauna a fi persoane nemaipomenite

1 răspuns:
| Ravar a răspuns:

Relaxeaza-te omule... daca nu te baga in seama atunci nu sunt prieteni adevarati...iti vei gasi tu alti prieteni care sa te inteleaga