| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma si pe mine va rog...am un laptop Hp compaq nc6000 are 40 GB, 1 GB Ram.etc.si nu stiu cum sa fac sa-mi mearga wirelessu' cand apas pe butonu de wireless nu se aprinde beculetu' dar mai are nu stiu ce intr-un colt la laptop un fel de beculet de wireless care se aprinde putin beculetu rosu
va rog frumos ajutati-ma am incercat de toate si nimic

1 răspuns:
| Valy1106 a răspuns:

Marestei raza de la wireless si instaleaza iar programul care ti la dat cand tiai bagat wireless in laptop si trebuie sa iti mearga