| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu..am 1 luna de cand sunt cu iubitul meu. avem 16 ani amandoi si el tot da pe facebook like uri si comentarii la alte fete care isi pun poze cu sani, fund. ma enerveaza chestia asta, eu sunt si foarte geloasa.cum arat ca ma deranjeaza? nu vreau sa ii zic ca mai mereu ne luam aiurea pe subiectul asta.

1 răspuns:
| miatmm a răspuns:

laughing eu am patit la fel cu iubitul meu si ne-am sters facebook-ul.
Insa la mine a fost invers....eu primeam like-uri si commuri si pe el il deranja asa ca mi-a zis "Hai sa ne stergem facebook-ul.Decat sa ne despartim de la el mai bine il stergem."Si crede-ma asa e mult mai bine.