| Cataaaalin a întrebat:

Am 12 ani si imi place de o fata din clasa. Am auzit ca si ea ma place pe mine dar nu prea se vede. Ea se poarta cu alti baieti cum se poarta si cu mine, noi cateodata discutam mai mult. Ea mereu se joaca cu alti baieti gen il mangaie pe cap si cu mine nu. Este cam timida. Si alti baieti din clasa o plac SI AM O PROBLEMA cu asta. Daca e cineva care se imi dea un sfat despre cum sa aflu daca ma place cu adevarat sau nu si alte sfaturi utile dau funda. Ps nu vreau raspunsuri de genu esti prea tanar

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca pe altii ii mangaie pe cap si pe tine nu, asta inseamna ca pe tine te place, dar este timida. Daca vrei sa afli raspunsul la intrebarea care te macina atat de mult, nu trebuie decat sa intrebii colegii din clasa: ei sigur stiu adevarul.

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Baga-te si tu in grupul lor.
La varsta ta nu trebuie sa ai astepari prea mari de la fete.