| vzsorin a întrebat:

Buna TPU
Am 14 ani si de vreo zi m-i s-a pus o piatra sub sfarcul drept
Am auzit la prietenii mei ca dupa ce le-a dat piatra la sfarc ca au inceput sa creasca si sa se dezvolte
E adevarat?
Va Rog mult sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Intarirea sanilor, atat la baieti cat si la fete, anunta perioada de pubertate.Au loc o serie de schimbari in organism, atat fizic cat si psihic. Unii tineri trec prin asta pe nesimtite, pentru altii e chiar dureros la nivelul sanilor.Chiar unele fete se tem de cancer la san.Nu te ingrijora, e ceva natural si va trece de la sine.

3 răspunsuri:
| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Ai cariera de piatra...Te poti imbogati=]]]

| burnik a răspuns:

Esti fata sau baiat? laughinglaughinglaughinglaughing o sa te dezvolti la pubertate, cine ti, a zis chestia cu piatra nu e adevata! happy

| vzsorin explică:

Sunt baiat