| snoppyamabil_9342 a întrebat:

am 15 ani si aseara am visat ca cea mai buna prietena(nu prieten)a fost rapit de o umbra, atunci ma cuprins frica si nu mai putea sa ma misc, atunci imi trecea prin minte cat de mult o iubesc, si apoi inima a inceput sa-mi pulseze ingrozitor de tare, si la disperarea ce o aveam am fugit dupa ea sa o salvez, si am ajuns la marginea unei paduri, atunci umbra acea a luat forma de om si a incercat sa o omoare pe fata, dar cand sa-i bage cutitu`in ea m-am bagat in fata lui si ma injungiat in bratu`stang, apoi ea a fugit dupa ajutoare si intre timp acest tip a scos un bici si ma lovea doar in umeri, si cand mi s-a facut rana a pus sare pe ea, si m-am enervat asa de tare incat puteam controla sangele, si atunci parca am facut o sabie din sange si l-am lovit pe acel tip cu cruzime.

si azi cand m-am trezit, pe umeri eram plin de sange si in jurul meu era ca o balta de sange, m-am dus la medic si ma cosultat si dupa vreo 5-6ore pe umeri nu avea nici o rana.
apoi m-am dus la acea amica si i-am povestit ce am visat si ea mi-a spus ca a visat la fel, identic cu cea ce am spun mai sus.si m-am cam speriat.

ce credeti ca sa intampla cu ranile? de unde sa le am?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| liladyna a răspuns:

Pai frate, chill.eu si varamea am visat acelasi lucru intr-o noapte si era o chesti destul de ciudatica.te-ai gandit ca toata chestia asta e cam sf? poate atunci cand ai vazut ca esti ranit...pf...inca visai? CREDE-MA! sunt experta uin vise.visez in fiecare noapte fara exceptie.visele sunt ciudate, o reflectia a vietii tale.