| elena04 a întrebat:

Buna TPU am 15 ani. vreau sa ma lamuriti cu un lucru astazi am facut pentru prima data dragoste cu prietenul meu si mi-am pierdut virginitatea DAR am folosit prezervativ....si totusi intrebarea mea este...POT SA RAMAN INSARCINATA? (PREZERVATIVUL NU SA RUPT!) VA ROG nu raspundeti in batjocura

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu s-a rupt, nu poti ramane insarcinata.
Stai linistita.
Important e sa fiti responsabili, sa aveti grija si mereu sa verificati prezervativul dupa ce ati terminat.
Mereu sa va protejati happy
Ai grija de tine happy
O zi fainaa

| SarosBogdan a răspuns:

Si in plus daca nu te bazezi prea bine pe prezervativ, ai a a~II~a optiune, pastilutele.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey ☺ nu ai cum sa ramai insarcinata ☻
Stai linistita love struck te pup ♥

| elena04 explică (pentru 00SweetTweety00):

Multumesc te pup scumpa

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru elena04):

♥ :* big hug love struck npc love struck

| iccecrim a răspuns:

Bună, nu, nu poți, stai fără griji. Eu am făcut-o și fără prezervativ, este nevoie de atenție și totul este bine, dar eu zic să nu riști, bine că te-ai protejat. Nu poți să rămâi însărcinată, bravo. Hey, voiam să mai adaug ceva, ești foarte bravo că ai scris *am făcut dragoste* și nu *sex*, ești o fată super. Se vede că iubitul te iubește cu adevărat și tu îl iubești pe el, succes și baftă.

| Lovetolove a răspuns:

15 ani.

| Beib_Dizzy_1998 a răspuns:

Heii, daca zici ca nu s-a rupt prezervativul in general nu poti ramane, da depinde si de. daca prietenul tau nu a facut ceva, ca sa ramai, sau depinde uneori de firma prezervativului.

| Amoree a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata atata timp cat prezervativul nu s-a rupt... Sper ca te-am ajutat! big grin