| AlexAL275 a întrebat:

Am 16 ani și mă rad cam din două în două zile. Cum fac să scap de bubițele acelea de la ras și de mâncărimi? Îmi apar și multe coșuri de la ras

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

De la ras? Sigur? Oare nu ai cosuri care cam apar la adolescenti?
Dar daca este de la ras, vezi ca ceva nu e bun: lama, aparatul, spuma... Ce folosesti dupa ras? trebuie ceva. Daca nu iti permiti un produs special, sa stii ca spirtul medicinal este foarte bun. Diluat cu putina apa ca sa nu te usture. Este si dezinfectant.