| Bran_Alex_1984 a întrebat:

Am 16 ani si sunt din Bucuresti si vreau sa ma implic in activitati de voluntariat, sau sa imi ocup timpul cu proiecte alaturi de oameni si cu multe activitatii. Puteti sa imi recomandati un site sau o asociatie unde pot sa ma inscriu fie ca e de voluntariat, fie ca sunt doar activitati fun?

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Vrei ceva care sa da bine la cv, vrei ocazii de "socializare" sau vrei sa faci o fapta buna. daca o vrei pe ultima incepe de langa tine, uita-te in jur si vezi pe cine poti sa ajuti; sigur te pricepi bine la ceva si de acel "ceva " au nevoie multi. succes