| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si un prieten de 18 ani. Suntem impreuna de 4 luni si tinem foarte mult unul la altul,ne potrivim enorm. As vrea sa-mi incep viata sexuala cu el,dar chestia e ca eu i-am spus ca nu mai sunt virgina pentru ca am vrut sa par mai experimentata... El nu mai este virgin, este destul de experimentat... Cum sa fac sa nu-si dea seama ca sunt virgina? Mi-e rusine sa-i spun acum "Ia stai ma' ca te-am mintit, sunt virgina" Oare o sa-si dea seama ca inca sunt virgina?
Nu vreau sa-i spun cu nici in ruptul capului ca inca mai sunt sad
Funda!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai gresit cad i-ai spus ca nu mai esti virgina, daca iti incepi viata sexuala cu el fiind experimentat isi va da seama ca l-ai mintit...atat la propriu cat si la figurat, spune-i adevarul

| ChristtineA a răspuns:

Trebuia sa-i spui de la inceput. Nu ai ce sa faci, oricum daca nu ii spui o sa isi dea seama. Deci mai bine ii spui, si cred ca te va intelege dupa cum spui tu ca tineti enorm unul la celalalt.

suntserios
| suntserios a răspuns:

" Oare o sa-si dea seama ca inca sunt virgina? "

Oare tu stii ce inseamna sa fii virgina si ce presupune dezvirginarea?

| LittleLady a răspuns:

Eu am 14 ani sicred ca e cam devreme sa faci asta.Crede-ma am citit mult despre asta. Daca iti incepi viata sexuala asa devreme organele tale genitale vor functiona prost de la inceput si vei avea probleme de sanatate mai tarziu.erecomandata inceperea vietii sexuala dupa cel putin 17 ani jumate.
GANDESTE-TE BINE INAINTE SA FACI PASUL ASTA!

| Flydream a răspuns:

Poate si el a mintit ca este experimentat pentru a parea superior.Si chiar nu inteleg de ce ti-e rusine sa-i spui ca esti virgina inca? Intr-o lume dominata de fete lispsite de caracter ce-si vand pudoarea la orice pas pe o ciocolata ar trebui sa fii mandra ca ai reusit sa-ti pastrezi virginitatea iar iubitul tau ar trebuie sa te respecte pentru asta...

| gsjsjjs a răspuns:

Nu stiu ca este in capul tinerilor de azi... Iti vinzi virginitatea pe nimic, ce iti iese? Cand o sa te casatoresti ce o sa mai faci? Virginitatea trebuia sa fie un cadou sufletului tau pereche, daca I'll dai altcuiva... Ce o sa mai fie.
Nu comentez. Traiti in continuare asa...

| enzodemes a răspuns:

O să alegi să îi spui adevărul sau să te dezvirginezi singură cu vibratorul, ce ar fi foarte penibil pentru tine.Dar o să fie încântat când o să îi zici că ești virgină, băieților le plac fetele astea.