| Claudiamariamarcu14 a întrebat:

Buna TPU,am auzit că talking angela e foarte rea si că dacă o instalezi o sa vina niste bărbați sa te rapeasca, eu una nu am instalat o si i-am dat si report si daca i-am dat report nu o sa vina nimeni dupa mine?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mă laughing) nu vânează nimeni un copil, să vină niște bărbați după tine ar trebui să ai ceva cât să merite să te răpească. cine crezi că-și pune libertatea în pericol pentru un copil obișnuit

| Nirvanaaa a răspuns:

E doar un joc, nu te va răpi nimeni. Nu știu de unde ai auzit dar e doar un zvon.

| UnDiavol a răspuns:

Taking Angela este doar un simplu joc nu pățești nimic dacă îl instalezi stai liniștita

| Claudiamariamarcu14 explică (pentru UnDiavol):

Multumesc mult, dar daca nu il am instalat nu îmi pot afla locația si sa vina dupa mine?

| UnDiavol a răspuns (pentru Claudiamariamarcu14):

Nu vine nimeni după tine Claudia este un simplu joc e doar o aplicație nu-ți poate afla nimeni locația e doar un joc taking Angela Claudia