| AndreeaRlx a întrebat:

am auzit de un film care se numeste 23 sau ceva de genul, este horror, imi puteti spune mai multe despre el, daca asa se numeste si daca este ceva de el?

Am mai auzit ca dupa ce il vizionezi ceva timp dupa vezi numarul 23 peste tot, asa este?

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

E super, complex; este despre obsesia unui om fata de numarul 23.Sincer dupa ce l-am vazut vedeam numai 23.Si acum cand suntem in 23 astept sa se intample ceva amuzant laughing. Anul aceste in 23 mereu mi s-a intamplat ceva ce nu se intampla in mod normal.Dar e doar o coincidenta.Totusi,e amuzant sa analizezi asa, habar n-ai cate 23 am gasit de atunci laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste: Number 23
Ai trailerul aici:
http://www.youtube.com/watch?v=4ElUBr6-GLU