| Infern0 a întrebat:

Buna TPU.Am auzit de un program care daca ii dai la un user respectiv prin messenger si il pacalesti cum ar fi ca e un program de facut server de metin2 din prima si ii ceri ip il introduci in program cred si apoi iti intra in pc numai daca esti online pe mess ca mi s-a intamplat, cand nu eram pe messenger nu imi intra cand eram imi intra de fiecare data si nu ma lasa vreau sa stiu si eu programul sa pacalesc stiu ca putini il au dar va rog frumos il vreau si eu.
Atentie:Cel care imi da programul ii dau funda in fiecare zi!

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Stii ca asta este o violare a spatiului intim si se poate pedepsi cu inchisoare daca te reclama cineva? Oricum daca isi reinstaleaza windowsul dispare programul. Si poti intra oricand, doar sa fie pornit calculatorul si sa fie conectat la internet.Nu trebuie neparat sa fie pe mess. Oricum,programul este legal, dar este pentru uz personal in genul birou-acasa, si invers.