| Usgs a întrebat:

am baut berea de la tara a lui tata si crede ca este inca la tara, iar duminica o sa mergem la tara. Ce sa fac sa iau o bere sa o pitesc si sa o duc la tara ca sa creada ca era acolo sau sa nu iau si sa ma certe ca am baut-o?

Răspuns Câştigător
| LikeARollingStone a răspuns:

Ia berea cu tine, asa scapi de o belea.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Zici ca a sarit cineva gardul si a bauto sau pisica a dat cu laba pe sticla si s-a dus singura. Nu are cum sa stie cine a baut berea zici ca habar nai de ea

| Andreeush a răspuns:

Tu ce vârstă ai?

| Usgs explică (pentru Andreeush):

16,am reusit sa i au berea fara sa isi de a seama?

| Usgs explică (pentru Usgs):

????

| puki05 a răspuns:

Poate nu îți place aceasta varianta, dar mai bine sa te certe și sa ii zici adevărul. Eu niciodată nu îmi mint părinții pentru ca ma simt prost. Și tu te vei simți vinovat dacă faci asta, și pana la urma taci și asculți ce zice, și va trece.