| Gabitzzza a întrebat:

Am descarcat de ceva timp din aparatul foto in calculator niste poze. Fiind foarte grabita le-am salvat ca si shortcut si acum nu e mai pot deschide si nici in aparat nu le am... Ce pot face sa nu le pierd? sad

2 răspunsuri:
| egoistdream a răspuns:

Nu mai face poze cu acel aparat, pentru a le recupera poți folosi programe de recuperare, care ți le recuperează in proporție de 100% dacă nu ai mai scris nimic pe acel card după ce le-ai șters. Un exemplu de program este: "Get data back". In cazul in care nu reușești sau nu te descurci ți le pot recupera dacă imi pui cardul la dispoziție.

| Gabitzzza explică (pentru egoistdream):

Nu am stiut si am facut alte poze cu aparatul nu e el de vina ci eu laughing ca m-am grabit si am dat din greseala sad prima data a mers sa le deschid dar acum cand am intrat iar nu sad