| sinziana1 a întrebat:

Buna TPU.Am descarcat un videoclip de pe youtube si vreau sa-l pot vedea pe telefon, am un Lg kp501.Cum as putea sa-l vad? Urgent.

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Cate dureri de cap mi-a dat chestia astalaughing
Uite cum trebuie sa faci: descarci programul Format Factory, instalezi bla bla bla, si cand il deschizi dai la video: all to 3gp [asta e ideea, telefonul suporta doar 3gp si MP4, dar mp4 se face greu pentru el] dai add file in fereastra care iti apare, apoi OK, te intoarce pe prima pagina la format factory si dai Start, e pe undeva in bara de sus. Asta e tot, sper sa intelegi cevahappybig grin

1 răspuns:
| sinziana1 explică:

Multumesc,o sa incerc imediat.>big grin