| Thebestkiller a întrebat:

Am fifa 09 si am instalat liga din Romania RLSP 2009 v2 si as vrea sa stiu daca mai exista patchuri cu transferuri, echipamente, etc.dar sa fie 2011-2012.
Va rog!
Pentru cel mai bun raspuns dau funda!

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Interesant ca tu ai versiunea asta de rlsp 2009 v2! gandeste-te ca altii nici nu o au! altii au doar v1! v2 in nici un caz!

| aumih16 a răspuns:

Oricum daca o ai! nu incerca sa o tii doar pentru tine! da si la altii! oricum nici la 10 numai exista v2 ci doar v1! asa si cu 09 doar v1! ca v2 numai exista!

| Cristian_Barbu_1997 a răspuns:

Il mai ai sa mi-l dai si mie te rog?

| Cristian_Barbu_1997 a răspuns:

Il mai ai sa mi-l dai si mie te rog?