| Sophie02 a întrebat:

Am fost invitata la o cununie civila care este in curand (nu este urmata de nunta) si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Sunt sigura ca voi purta o rochie, insa de abia vineri ma duc sa mi-o iau.As vrea sa stiu prin ce magazine ati vazut rochii frumoase/accesorii sau sa-mi dati idei de outfituri cu poze /fara cum vreti!
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| KiDdUtZa a răspuns:

Pai ai putea incerca in moll sau in IDM Basarab sau du-te si plmbate pe la Unirea. Sper ca te-am ajutathappy.