| andrulina a întrebat:

Urmeaza banchetul de sfarsitul clasei a 8-a si nu stiu cu ce rochie sa ma imbrac.Sunt plinuta si as vrea ceva pana la genunghi. Aaa. si stiti niste magazine de rochii in Valcea.

Răspuns Câştigător
| Vivi16 a răspuns:

Bine ar fi sa-ti alegi ceva destul de simplu, nu prea glam, chiar daca e banchet, ceva de vara, usor. Daca esti plinuta poti sa-ti cumperi o rocjita stransa in talie (te subtiaza si te inalta). Eu cand am avut banchetul mi-am luat rochita din Sibiu, dar in Valcea gasesti magazine in mall, langa Rebel (magazinul care s-a desfiintat), in lenin sud la DEEA, sau poti incerca la hoate, ca acolo gasesti haine de firma si la pret bun.

| alynutza_9712 a răspuns (pentru Vivi16):

Ce hoate aduc haine frumoase si la preturi accesibile... daca se poate o adresa siun nr de tel intr.un msg privat...pup

3 răspunsuri:
| madamadalinuta a răspuns:

Buna:*
m.am consultat cu mama deoarece ea este designer!:*
uite poti purta o rochie gen :http://t0.gstatic.com/......tp?/images
si niste platforme uite asa :http://t0.gstatic.com/......tp?/images
tinem sa mantionam ca virgula culoarea lor trebuie sa fie negra, rosie sau albastra! si in par poti pune o fundita gen ` lady gaga`

| pinkangel_4370 a răspuns:

La ce scoala esti in valcea?happy