| Loolloo a întrebat:

Buna TPU am imi puteti da si mie niste exemple de costume pentru " un carnaval de groaza" ...sunt fata >:"!?

2 răspunsuri:
| EvelinaOlivia a răspuns:

Daca e ceva asemanator cu Halloweenul.[trebuie neaparat sa te costumezi de grazaa?winking]Eu la Halloween am fost costumata in politistawinkingPoate iti poate da o fata sau un baiat o sapca de politist de la tatal sau de la mama sa.si.un ruj rosu aprins.o fusta albastra mini.jup:d.hee hee

| RazmontAllen a răspuns:

Daca esti fata.m-am gandit la o vrajitoare, femeie vampir.alte variante nu prea gasesc dar na. poate mai gasesti si tu variante.
Bafta!