| xdeni a întrebat:

:* Am instalat real desktop.nu mi-o placut si l-am dezinstalat.cand am pornit data viitoare calculatorul mi so deschis din nou si nu pot sa sterg ce o mai ramas din el prin calculator pentru ca zice ca programul este in folosinta si nu stiu de unde sa il inchid. Ce sa fac? Funda! big grin

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Simplu. Downloadezi asta: http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml,il instalezi si apoi incerci sa stergi din nou prostia aia. Vei observa efectele.