| adytzzw a întrebat:

am descarcat minecraft magiclauncer_1.1.7 iar acum doresc sa-l sterg dar imi zice ca este folosit de o alta persoana sau program si ca trebuie sa inchid acel program dar nu stiu care e programul... ajutati-ma dau funda!

2 răspunsuri:
| CopilulNeBuN a răspuns:

Este o problema cam....cum sa zic. putin cam trista sad. Cheama un om care se pricepe la calculatoare.I zici ca nu merge sa stergi MINECRAFT-UL si iti zice ca trebuie sa iti reinstaleze Windowsul!

| adytzzw explică (pentru CopilulNeBuN):

Frate eu le am destul de bine cu calculatoarele...si am reusit sa il dezinstalez dar avand in vedere ca esti unicul care mi a raspuns iti dau funda