| thevampirediaries_1014 a întrebat:

Buna TPU...

am intrat la liceu la un profil de mate-info...intensiv engleza
cine imi poate spune si mie cate ore din fiecare materie se fac pe saptamana...la ce se dau teze... ce se face la TIC si la info?

1 răspuns:
| Roxett a răspuns:

Dai teza la mate, info, engleza, romana si la alegere una din materiile: fizica, chimie, bio.
La tic o sa faceti Microsoft-urile (Word, Excel, PowerPoint, Acces etc)
La info o sa faci programare.
Faci 4 ore de mate/saptamana, o ora de info, 2 ore romana, 1 istorie, 1 geografie, 2 tic, 6 engleza, o ora istoria/geografia Angliei (in engleza), o ora logica, 2 ore franceza/germana, 2 chimie, 3 fizica, 2 bio, 2 sport, o saptamana desen una muzica, o ora religie (e optionala).