| Marie26 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si imi este greu sa aleg la ce liceu voi merge. Imi puteti spune cate ore, din fiecare materie, sunt pe saptamana la mate-info intensiv?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai simplu: de ce te temi anume?

| dullcat a răspuns:

Buna.Ar trebui sa iei in calcul ce materii iti plac raportat la ce materii nu te atrag.Vezi si ce mai zice lumea pe aici.

https://www.youtube.com/results?sp=mAEA&search_query=Cum+alegi+liceul

Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 ore de matematica, una din ele optional, 6 ore de informatica, 3 ore de fizica, doua ore de chimie, doua ore de biologie, 3 ore de romana, 1 ora de istorie, 1 ora de geografie, 1 ora de logica, 1 ora de muzica, 1 ora de desen, 1 ora de sport, 1 ora de religie!