| madutza2468 a întrebat:

Buna TPU...
Am intrat la liceul vasile alecsandri din iasi.De la inceput am fost indecisa, nu stiam ce sa aleg:grigorie moisil sau vasile alecsandri.pana la urma am pus alecsandri.nu stiu ce sa fac acum parca imi pare rau ca m-am dus la alecsandri si nu la moisil, dar daca ma duceam la moisil dupa aia cred ca imi parea iarasi rau. ce sa fac? acum parca as fi vrut sa ma duc la moisil, deoarece are si camin. dar nu stiu daca sunt conditii. daca erau conditii poate as fi stat in camin.acum ca am intrat la alecsanddri, trebuie sa merg cu autobuzul in fiecare zi.si e cam naspa. puteti sa-mi dati cateva informatii despre liceul moisil si daca stiti ceva de camin?

1 răspuns:
| hiphopgirl a răspuns:

Eu am auzit ca liceul vasile alecsandri este mai bun si mai pregatit.Da la liceul grigore moisin sun conditi dar nuprea bune.