| madutza2468 a întrebat:

Dintre liceele grigore moisil si vasile alecsandri din iasi, care este mai bun la invatatura dar si ca, colegi? plzz raspundeti-mi... dau funda caruia spune si de ce imi recomanda liceul respectiv.

2 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Liceul Moisil, zic eu ca are profi de treaba si amuzanti+colegi fara fiţe big grin sa imi spui si mie in ce clasa pici daca ajungi acolo devil

| ACTAisDown a răspuns:

Verisoara mea a facut liceul Vasile Alecsandri si acum lucreaza in America la FBI ( fara gluma ). Din spusele unui coleg la alecsandri sunt numai curve bune dar se invata si bine.