| anonim_4396 a întrebat:

TEME PT LG KP501 SAU LG KP502.Am vazut diferite imagini cu teme si sunt supe dar nu stiu cum se instaleaza mai axact in acest telefon si de unde la downloadez! PLZ raspundeti.Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Www.zedge.net, setezi telefonul si poti descarca mai multe chestii de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit teme nu mai e nevoie si pentru ca voi nu mi-ati zis nici eu nu o sa zic sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai spune te rog unde ai gasit.ca eu caut de foarte mult timp si nu gasesc... te rog.ms mult daca cumva te hotarasti sa imi zici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiam ca temele se unstaleaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Giusi
de la giusi ulpulanu

| Mirunik98 a răspuns:

Daca ai stii ai teme si in tel rolling on the floor) si temele sunt pozele dupa ecram pentru LG kp 501 sau 502

| timbaland a răspuns:

Eu asi crede ca de pe net.